• Lyžiarsky kurz

• Lyžiarsky výchovno- vzdelávací kurz sa tento rok uskutočnil od 21.- 26. januára 2024 na Donovaloch.  Študenti druhého ročníka sa  zdokonalili v lyžovaní, snowboarde. Užili si sneh a prírodu, utužili vzájomné vzťahy aj s učiteľmi, zabavili sa a nabrali novú energiu pre ďaľšie štúdium.

• Súťaž v spracovaní textu na počítači

• Dňa 25.01.2024 sa na našej škole uskutočnila súťaž ZAV Zvolen 2024 💻 (online súťaž v spracovaní textu na počítači).  Naši žiaci sa aktívne zapojili, dosiahli veľmi dobré výsledky v troch súťažných úlohách. Hodnotila sa rýchlosť a chybovosť písania. Zúčastneným žiakom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Deň otvorených dverí

• 11.1.2024 v rámci Dňa otvorených dverí mali naši hostia možnosť zúčastniť sa skutočného vyučovania, vypočuť si od učiteľov, aj priamo od žiakov o výhodách štúdia na našej škole. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na nových žiakov v septembri 2024:)