• Deň učiteľov 2023

• Pri príležitosti Dňa učiteľov odovzdávala riaditeľka Regionálneho úradu školskej správy v Bratislave Mgr. Bc. Miriam Valašiková výnimočným osobnostiam z radov učiteľov ĎAKOVNÝ LIST. Medzi nimi toto ocenenie prevzala aj naša kolegyňa Mgr. Karolína Vlašičová. Gratulujeme jej  a aj všetkým učiteľom prajeme hlavne pevné zdravie, veľa optimizmu a mnoho úspešných študentov:)

• Divadelné predstavenie v Štúdiu L+S

• 15.3.2023 sa naši žiaci zúčastnili  divadelného predstavenia Don Quijote de la Mancha. Hosťovalo Divadlo Bolka Polívku z Brna. Žiaci sa nielen poučili, ale sa aj zabavili a  odniesli si nezabudnuteľný zážitok:)

• Druháci na lyžiarskom

• Aj naši druháci absolvovali tento rok lyžiarsky výcvik. Nemali síce ideálne počasie ako tretiaci, ale zato si to vynahradili aj výletmi, dobrou náladou a pekným záverečným večierkom v štýle "superstar", kde sme objavili aj skryté talenty. Jednoducho vydarená školská akcia:)

• Tretiaci na lyžiarskom výcviku

• Naši tretiaci sa  v dňoch 27. 2. - 4. 3. 2023 zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Tatranskej Lomnici. Počasie sa nám vydarilo  až nad očakávanie, snehu bolo dosť, študenti boli šikovní, nápomocní, tolerantní. Aj rodičia, aj učitelia môžeme byť  na nich hrdí, akí slušní a inteligentní ľudia z nich vyrastajú.  Aj z fotiek vidno aká dobrá nálada nás sprevádzala po celý čas:) Veríme, že si všetci odnášajú pekné spomienky a s novou energiou  budú pokračovač v štúdiu.