• Deň otvorených dverí

• Všetkých záujemcov o štúdium na našej škole pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční

7. decembra 2022 od 8.30 -12.00 h

• Zober loptu, nie drogy!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zober loptu, nie drogy!.

Na tretí novembrový týždeň každoročne pripadá Európsky týždeň boja proti drogám. My sme sa rozhodli povedať nie drogám, áno športu, a tým podporiť zdravý životný štýl mladých ľudí. Práve pri tejto príležitosti si Školský parlament v spolupráci s telocvikármi pripravil pre študentov basketbalový turnaj, na ktorom sme si zašportovali a dobre sa zabavili. Presvedčte sa sami.

• Imatrikulácie 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Imatrikulácie 2022.

11.11.2022 v deň IMATRIKULÁCIÍ prvákov to u nás žilo:) Slávnostne sme privítali našich prvákov a oni nás odmenili hodnotným, veľmi dobre pripraveným programom, ukázali nám akí sú talentovaní, ale aj usilovní, súdržní ! Vitajte v komunite OAIKBA:)